»

سپتیک تانک آماده

سپتیک تانک آماده

قیمت سپتیک تانک آماده

 

سپتیک تانک آماده نوعی سپتیک تانک میباشد که در یک کارگاه تولید و سپس بعد از حمل در محل مورد نظر بهره برداری گردد . سپتیک تانک آماده در دو جنس سپتیک تانک پلی اتیلن و سپتیک تانک بتنی تولید می گردد . سپتیک تانک بهره برداری شده در هر دو روش از نظر هزینه ساخت و بهره برداری شبیه هم میباشند . توجه کنید سپتیک تانک های که از جنس فایبرگلاس ساخته می شوند به ندرت در پروژه های عمرانی کاربرد دارند زیرا زیرساخت و نگهداری از آن بسیار سخت تر میباشد . شکل غیر آرگونومیک آن باعث شکنندگی آن میشود . با این حال بسیاری از مهندسان در پروژه های عمرانی سعی می کنند با محاسبه ظرفیت سپتیک تانک , از جنس فایبر استفاده کنند . خرید سپتیک تانک آماده بستگی به ظرفیت نیز دارد سپتیک آماده معمولا بین 10 تا 100 متر مکعب میباشد که در یونیت های 10 تا 50 متر مکعبی تولید می شوند ! unit=5m3

در حالی که سپتیک تانک های آماده بتنی بسیار پایین تر از این رقم و چیزی حدود 10m3 میباشند . بدیهی میباشد در صورت استقرار چندین سپتیک تانک آماده در کنار هم بسیار راحتتر استاندارد ایمنی راعایت می گردد . معمولا اتصالات در سیستم سپتیک تانک آماده همان اتصال بصورت افقی میباشد .

بررسی های صورت گرفته این شرکت نشان می دهد سپتیک تانک آماده از جنس پلی اتلین با نام مخزن پلی اتیلن بیشتر در زمره خرید های شرکت های تجاری و مهندسان عمران میباشد . معمولا عبارت های سپتیک تانک آماده در مشهد , سپتیک تانک آماده در تبریز , سپتیک تانک آماده شیراز یا سپتیک تانک آماده در تهران هدف خریداران این شرکت میباشد .

کلمات کلیدی: , , , , , , , , , , , , ,